Coach Pieter Hek tevreden, ondanks verlies D2
WARMENHUIZEN – Het zag er lange tijd naar uit dat de volleybalsters van Dinto 2 de tweede zege binnen zouden halen. De hoofdmacht van Croonenburg profiteerde echter optimaal van een inzinking van de promovendus: 2-3.
Coach Pieter Hek was desondanks tevreden. “We hebben weer twee belangrijke punten aan het totaal toegevoegd. We hadden met Inge van den Outenaar een hele goede spelverdeelster in huis en zij kon direct Nikki Meijer en Mariska Buwalda op het midden vinden.” Dinto stond met 2-1 voor in sets en leek de Castricumse opponent op een nederlaag te trakteren. Geleidelijk aan echter keerde het tij. “De meiden werden moe. Het was een slopende wedstrijd van bijna twee uur met lange rally’s. In de vijfde set hadden we met 8-5 een voordelige veldwissel, maar ondanks dat we aan de favoriete kant kwamen, konden we nog maar één schamel puntje scoren”, aldus Hek. Setstanden: 25-18;18-25;25-19;19-25 en 9-15.
Beginopstelling Dinto: Inge van den Outenaar; Inge Ligthart; Nikki Meijer; Simone van Haneghem; Sylvia Schut; Mariska Buwalda.