Toeter de Nederlandse volleybalmannen zondag naar het EK!
Beste secretaris/secretaresse,
Aanstaande zondag in Rotterdam zullen de Nederlandse volleybalmannen alles op alles zetten om de laatste kans op kwalificatie voor het EK van volgend jaar te pakken. Het uitduel in Estland ging afgelopen zaterdag met 3-1 naar de thuisploeg, dus de mannen van Peter Blangé moeten zondag in Rotterdam met klinkende cijfers winnen.
Binnen iedere club zijn wel sfeermakers die tijdens de clubwedstrijden zorgen voor veel lawaai om hun team te ondersteunen. Heeft u ook een dergelijke fanatieke supportersgroep, dan zouden Blangé en zijn team deze perso(o)n(en) er graag bij hebben in het Topsportcentrum!
Wij vragen u ons in contact te brengen met uw meest fanatieke supporter(s) of wellicht wilt u deze mensen zelf benaderen om plaats te nemen, met alle toeters en bellen, op de Rotterdamse tribune. Wij bieden deze sfeermakers gratis toegang aan, op voorwaarde dat zij ook voor Oranje op de banken zullen gaan staan.
U kunt uw supporter(s) bij ons aanmelden tot en met aanstaande zaterdag 16.00 uur. Doe dit door een mail te sturen naar Mak Schriel,
mak.schriel@nevobo.nl.
Heb je interesse om naar Rotterdam te gaan? Neem dan even contact op met Marieke Pronk e-mail: secretarisdinto@quicknet.nl of tel. 0226-394830 Maar doe dit zo snel mogelijk!